Thursday, May 30, 2013

Miss Whitesmith N'ore Jewelry Çekilişi ile Muhteşem bir Kolye ve Küpe Takımı Kazandırıyor!

Merhaba, sizlere yarın akşam twitter hesabımızdan başlatacağımız çekilişle yeni bir takı markası olan N'ore'den muhteşem bir hediye kazanma şansı sunuyoruz. Çekiliş ve hediyeyle ilgili ayrıntılı bilgi vermeden önce N'ore'yi size tanıtmak istedik. Öncelikle şunu söylemeliyim ki N'ore gerek günlük gerekse gece kombinlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz takılar üretiyor. N'ore'nin en önemli özelliğiyse takılarında mercan, turkuaz, ametist, oniks, akik, aventurin gibi yarı değerli doğal taşlar kullanıyor olması. Aynı zamanda bu taşların enerjinizi de yükselteceğini iddia ediyorlar. Takılarla ilgili bir diğer önemli detay da kullanılan metal parçaların 18 ayar mikron altın kaplamalı olması ve kararma yapmaması. Üstelik ek olarak küpelerinin baz metallerinde ise gümüş kullanılıyor. Böylece alerjisi olanlar için kızarma, kaşınma gibi sorunları da ortadan kaldırıyorlar.

Ve işte çekilişle sahip olabiceğiniz turkuaz taşlı kolye ve küpeler..

Çekiliş için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Öncelikle twitter üzerinde @misswhitesmith ve @norejewelry hesaplarını takip etmeniz gerekiyor. Sonrasında ise 31 Mayıs'ta saat 19'da paylaşacağımız tweeti retweet yaparak bu kolye ve küpeyi kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Şimdiden herkese bol şanslar ;)

Sizler için bir kaç ürünün fotoğrafını da paylaşmak istedim ama daha fazla ürün çeşidi için N'ore'nin twitter (@norejewelry) ve instagram (@norefashionjewelry) hesaplarına da mutlaka bir göz atın derim. Ayrıca N'ore'ye online ulaşmak da mümkün; mizu.com/nore ve http://mecrea.com/n-ore/22417 adresinde satışı yapılıyor.


6 comments:

 1. Oh I'm loving that gorgeous necklace! How wonderful.
  xo
  styleontheside.com

  ReplyDelete
 2. Pretty jewelry I'm liking the mint green and coral necklace! Thanks for the message on IFB!
  xo
  Tiffy
  Blog: CuteLA.com

  ReplyDelete
 3. Lovely Blog :
  http://www.cenamzbeautyblog.com/

  ReplyDelete
 4. so say we all. I d like to join thx.

  ReplyDelete
 5. Love the blue necklace :)

  ReplyDelete
 6. As an Aquarius, my stone is identical to those used in the first necklace and earring set.
  If I didn't stretch out my earlobes I'd rock that set! Haha.
  Very gorgeous jewelry!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...