Thursday, December 19, 2013

Cut It Out Wall Stickers

Hello to all my dear followers! Hope you are doing alright! :)

With this post I would like to tell you a bit about this new company, which is Cut It Out Wall Stickers. They sent me two awesome wall stickers which you could see below, and I am really glad that these are on my wall, they are super! The application is also really easy. These stickers do really look like they are transparent paintings on your wall rather than stickers, and they look awesome!

Cut It Out Wall Stickers is a London, UK based company, and I would highly recommend checking their website for stickers like these, there are many kinds on their website! And not to forget, they have international shipping! My stickers were sent from UK to Turkey :)

Their website: http://cutitoutwallstickers.co.uk/

Their Facebook page: http://www.facebook.com/cutitoutwallstickers
Their Twitter page: http://twitter.com/cutitoutsticker

*****

Tüm takipçilerime merhaba! Umarım hepiniz iyisinizdir! :)

Size bu postumda yeni tanıdığım bir firma hakkında bilgi vermek istiyorum: Cut It Out Wall Stickers. Bu firma bana aşağıda görebileceğiniz duvar stickerlarını gönderdi, ve ben de çok beğenip memnun kaldığım için sizlerle paylaşmak istedim, süperler! Uygulaması çok kolay, ve duvarda sanki transparan bir resimmiş gibi duruyorlar stickerdan ziyade. 

Londra, UK merkezli firmanın uluslararası kargo hizmeti var, ve size de bu stickerlardan almanızı tavsiye ederim. Türkiye'ye 2 hafta gibi bir sürede ulaştı kargo. Eğer ilginizi çekerse, sitelerinde başka birçok model de var:

http://cutitoutwallstickers.co.uk/

Ayrıca İngilizce kısmın sonundan Facebook ve Twitter sayfalarına da ulaşabilirsiniz...
1 comment:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...