Saturday, December 28, 2013

TARZINIZLA PARA KAZANIN: TARZIMON.COM

Herkese merhaba:)

Size bugün yeni keşfettiğim bir uygulamadan, Tarzimon’dan bahsetmek istiyorum. Beğendiklerimi paylaşmanın bu kadar karlı olabileceği hiç aklıma gelmezdiJ

Tarzimon.com’a üye olup Tarzimon’dan veya istediğiniz tüm diğer sitelerden beğendiğiniz ürünleri profilinize ekleyin. Böylece alışveriş ajandanızı oluşturmuş oldunuz.

Sonra tek yapmanız gereken, beğendiğiniz ürünleri sosyal medya hesaplarınızdan çevrenizle paylaşmak… Paylaştığınız linke her tıklandığında para kazanıyorsunuz, profilinizdeki ürünler satıldığında daha da çok kazanıyorsunuz.

İşte tüm detaylarıyla sitenin nasıl çalıştığını gösteren video:Beğenilerine güvendiğiniz arkadaşlarızın Tarzimon profillerini takip ederek, binlerce ürün içinde, onların önerdiği ürünlerle karşılaşırken, arkadaşlarınızla beraber alışveriş yapmanın ve zevklerinizi paylaşmanın da tadını çıkaracaksınız.

Kısacası "Alışverişi severim, tarzıma da güvenirim" diyenler, Tarzimon.com'da hem alışveriş yapıyor hem de tarzlarıyla puan ve para kazanıyorlar.

Ben profilimi çoktan oluşturdum bile. Aşağıda gördüğünüz linkten beni takip etmekle işe başlayabilirsiniz. Önceden haber vereyim; ileride Tarzimon’un ilk kullanıcıları herkesten daha avantajlı olacaklar o yüzden profilinizi hemen açın derimJ3 comments:

 1. Citybliss var bir de bu sekilde ilgilenirseniz :)

  www.gupses.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Happy new year and all the best!

  Xoxo, Victoria

  http://fashionstylebeautyandmore.blogspot.ca/

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...