Friday, April 19, 2013

Türkiye Müzik Ödülleri Töreni 2013

Biliyorum bu yazım biraz gecikti ama sınavlardan vakit bulamadım yazmaya. Türkiye'nin en büyük ödül törenini yazmadan da geçmek olmaz. Lafı fazla uzatmadan hemen yorumlara geçmek istiyorum.


Her zamanki gibi rüküşlerden başlamak istedim. Ve tabi ki her zaman olduğu gibi bu ödül töreninin de en rüküşler Esra-Ceyda kardeşlerdi. Yine dikkat çekmek için birbirinden kötü kıyafetler seçerek kendilerinden söz ettirmeyi başardılar. Onları ayırmak mümkün değil o yüzden ikisini birden gecenin en rüküşü seçiyorum.


 Yonca Evcimik de geceye fark katmak isteyenlerden olmuş ve bu ilginç tasarımı seçmiş. Aslında kıyafet sanatsal olarak gerçekten başarılı ama bu gecede böyle bir kıyafet giyince onu en rüküşlerden seçmemek elden değil. Yine de emek verilmiş bir kıyafet olduğu için saygı duyuyorum tabi ki.

Evet her sene ödül töreninde bi tarafını açan birileri olmak zorunda sanırım. Bu gecede ise bu isim Sibel Meriç oldu. Adını daha önce hiç duymamama rağmen o da kıyafetiyle basında oldukça yer almayı başardı. Kıyafet dekoltesi dışında gerçekten kötü. Spartacus'deki köle kıyafetlerinden tek farkı pembe olması. Meriç'in makyajı da fazlasıyla ağır, yüzü boya kutusuna girmiş gibi duruyor. Onu da bu kıyafetiyle en rüküşlerden seçiyorum.

Atiye'yi de bu gece maalesef hiç beğenemedim. Elbisesinin boyu çok ara bi boy olmuş ve bu boy kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir boy. Bacaklarını çok kısa göstermiş Atiye'nin. Kıyafet uyumunda bir sorun yok bence. Ama bu elbiseyle şık olmaktan çok uzak.

Burcu Güneş beni hayal kırıklığına uğratan isim oldu bu gecede. Bu elbisenin altına o beyaz sütyeni nasıl giydi hiç aklım almıyor. Elbisenin alt kısmını da çok özensiz buldum. Yerlere sürünen bi salon perdesinden farksız bence. Alt kısmı daha dar bir elbise olsa kesinlikle çok daha şık durabilirmiş. Burcu Güneş de maalesef rüküşler arasında yerini alıyor.


Göksel'in elbisesini beğensem de üstüne giydiği o kürkümsü ceket hiç ama hiç olmamış. Güzelim elbisenin havasını söndürmüş bi anda. O ceketi giymeden geceye katılsaydı en şık isim bile olabilirdi. Ama bu halde maalesef onu şıklar arasında seçmeye gönlüm el vermiyor.

İpek Tanrıyar'ın elbisesini çok beğendim. Özellikle göbek kısmı transparan elbiseleri bu yıl ödül gecelerinde sık sık görüyoruz. Gece için güzel bir seçim olmuş. Saç modeli de gayet güzel. Ama ayakkabılara gelince bütün beğenimi geri alasım geliyor. Bu elbiseyle giyilebilcek en son ayakkabılardan biridir heralde. Yine de Tanrıyar'ı elbise seçiminden dolayı kutluyorum.


Ayşegül Aldinç yaşına göre gerçekten çok doğru giyinmiş. Törenin en zarif ismi bence. Elbisesindeki tek kusur kol kısmı olmuş. Elbiseyi biraz basit göstermiş kol kısmının duruşu. Askılı bir elbise olsa yakası da biraz daha açık olsa gecenin en şık ismi olucağı şüphesiz.

Ve gecenin en şık 3üne geldi sıra. Kendi çok sade ve şık bir elbise seçmiş. Göğüs ve sırt dekoltesi çok doğru. Üstünde duruşunu da beğendim. Saç modeli, makyajı da gayet yerinde olmuş. Bu elbiseyle gecenin en şık 3. ismi olmayı kesinlikle hak ediyor.

Nez de çok sade ve zarif bir elbise seçmiş. Ve kendisine çok yakışmış bu elbise. Saç modeli Kendi'yle aynı ama ikisine de ayrı bir hava katmış bence. Çok fazla yorum yapılcak bişey yok bu sade kıyafet için. Nez bu elbisesiyle gecenin en şık 2. ismi oluyor.

Gecenin en şık ismine geldi sıra.. Sunucu Deniz Akkaya davetlerde en şık isimlerden olmayı her zaman başarıyor. Bu gece için de kıyafet seçimi harika olmuş. Ayakkabısının kıyafete uyumu ise mükemmel. Elbisenin rengini ayrı üzerindeki dantel detaylarını ayrı beğendim. Pelerin kısmı olmasa da olurmuş sanki ama kesinlikle kötü durmamış bence. Saçıyla, takılarıyla, makyajıyla gecenin en şık ismi olarak  Deniz Akkaya'yı seçiyorum.

Sizin yorumlarınız neler? En çok hangi kıyafeti beğendiniz? Cevaplarınızı merakla bekliyorum;)

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...